Ohlášky 12. 1. 2020 – Svátek Křtu Páně

Pá: památka sv. Antonína
So: památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
Příští neděle: 2. neděle v mezidobí

Bohoslužby:
Dnes: za prarodiče Růženu a Josefa Valihrachovy
Čt v 17.30: za švagrovou a nemocnou dceru
Ne: v 9.00: za Jindřicha Vytrhlíka, rodiče a bratra


V tomto týdnu vás zveme na ekumenické bohoslužby, které se budou konat na třech místech: v pondělí v modlitebně Církve bratrské v Bohumilicích, v úterý v katolické kapli v Bohumilicích a ve čtvrtek na evangelické faře v Kloboukách. Začátek je vždy v 18.00 hodin.


Křesťanské farnosti kloboucka vás srdečně zvou do Sokolovny v Kloboukách na společné Kloboucké farní setkání v sobotu 18. ledna 2020 od 20.00 do 24.00 hodin. K tanci a poslechu hraje Bumerang. Doporučené vstupné je 150,- Kč. S sebou jídlo, nápoje a dobrou náladu. Poloformální dress code můžete doplnit vhodným kloboukem. Těšíme se na vás.